تور اندونزی

تور اندونزی

اندونزی کشور کوه های آتشفشانی است که طبیعت زیبای آن سبب جذب مسافران بسیاری می شود. اگر شما هم دوست دارید در دیدنی های این کشور غرق شده و در آن گردش کنید، می بایست تور اندونزی را خریداری کرده و عازم این کشور شوید. اما شاید بد نباشد که پیش از خرید تور، کمی با این کشور آشنا شوید.

با اندونزی آشنا شوید

اندونزی مجمع الجزایری است که شامل بیش از 17،000 جزیره می باشد. این کشور در آسیای جنوب شرقی واقع شده که جمعیت آن به بیش از 250 میلیون نفر می رسد و این موضوع اندونزی را به چهارمین کشور پرجمعیت جهان تبدیل کرده است.

با توجه به وسعت این کشور و داشتن هزاران جزیره، گروه های فرهنگی و قومی بسیار متفاوتی در آن دیده می شود. جاکارتا پایتخت اندونزی است و با داشتن جمعیت بیش از 9 میلیون نفر، یکی از شهرهای پرجمعیت این کشور محسوب می شود.

آیا سفر به اندونزی امن است؟

درست است که در اندونزی کمتر شاهد جرایم خشونت آمیز هستیم، اما لازم به ذکر است که در مناطق گردشگری سرقت های متعددی رخ می دهد. پس بهتر است اموال و لوازم گرانقیمت خود را درون کیف محکم و مطمئنی قرار دهید. ضمنا در صورت استفاده از کارت های اعتباری، بهتر است به دستگاه های ATM معتبر مراجعه کنید تا اطلاعات بانکی شما مورد سو استفاده قرار نگیرد.

در سفر به اندونزی چگونه چمدان ببندیم؟

بستن چمدان رابطه ی مستقیمی با مقصد گردشگری دارد. اگر قصد دارید در سواحل زیبای اندونزی مانند جزیره ی بالی آفتاب بگیرید، حتما لباس ها و کرم های مخصوص را در چمدان خود قرار دهید. اما اگر در خرید تور اندونزی قصد دارید به جاوا یا سوماترا بروید، شال و لباس های پوشیده را فراموش نکنید چرا که در این مناطق معابد بسیاری وجود دارند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

در اندونزی چه کارهایی می توان انجام داد؟

با خرید تور اندونزی و سفر به این کشور درخواهید یافت که در آن همه چیز برای همه ی افراد با سلیقه های مختلف وجود دارد. با وجود آنکه سالانه افراد بسیار زیادی از سراسر جهان به اندونزی سفر می کنند، لازم به ذکر است که هنوز بسیاری از مناطق این کشور کشف نشده باقی مانده اند.

موج سواری، پاراگلایدر، غواصی و رفتینگ از جمله محبوب ترین فعالیت هایی است که در اندونزی می توانید انجام دهید.

جشنواره ها و جشن های اندونزی

 هنگام سفر به اندونزی، بهتر است تا پایان رسیدن ماه رمضان صبر کنید چرا که در طول این دوره، فروشگاه ها و رستوران های زیادی بسته اند. اما اگر می خواهید تور اندونزی ارزان را خریداری کنید، می توانید در طول این مدت، نسبت به رزرو تور و هتل اقدام کنید چرا که هزینه ی سفر بسیار کاهش میابد. همچنین لازم به ذکر است که بهترین جشن اندونزی Nyepi است، که در مارس برگزار می شود.

فرهنگ غذایی در اندونزی

فرهنگ غذا در اندونزی بسیار شبیه به دیگر کشورهای جنوب شرقی آسیا است و معمولا از مواد اولیه مشابه برای طبخ غذا در این کشور استفاده می شود.  برنج در تمامی غذاهای اندونزی وجود دارد و در واقع باید بگوییم در فرهنگ غذایی مردم این کشور جایگاه ویژه ای دارد. یکی دیگر از غذاهای اصلی اندونزی، گندم است. این گیاه در اندونزی به وفور کشت می شود و از  طریق نفوذ خارجی به غذاهای محلی آن وارد شده است.

سبزیجات ریشه داری مانند سیب زمینی، سیب زمینی هندی، نشاسته کاساوا و همچنین اسفناج و پاپایا از مواد اولیه ای هستند که در غذاهای این کشور به وفور استفاده می شود.

با توجه به موارد گفته شده، اگر قصد سفر به این کشور را دارید، می توانید از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره، تور اندونزی را با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید.