تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

کوش آداسی یک شهر ساحلی در استان Aydin در بخش دریای اژه ترکیه می باشد. اگر پیش از این تور کوش آداسی را خریداری نکرده و به این شهر زیبای کشور ترکیه سفر نکرده باشید، نخستین سفر شما به این جا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

این شهر برای بازدیدکنندگان و توریست هایی از کشور ما و همین طور از شمال و غرب اروپا، به یک مکان پرطرفدار تبدیل شده است و سالیانه تورهای ترکیه به مقصد کوش آداسی بارها و بارها خریداری می شوند.

غالبا میزان توریست های شهر کوش آداسی در فاصله ی ماه های می تا اکتبر به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

کوش آداسی نام خود را از شکل ترکی جزیره ی کبوتر گرفته است و اتفاقا جزیره ی کوچکی متصل به شهر ساحلی کوش آداسی نیز که مأمن پرندگان در فصل مهاجرت است، به همین نام خوانده می شود.

چطور می توانیم به کوش آداسی سفر کنیم؟

اگر می خواهید به کوش آداسی سفری رویایی داشته باشید، مسیرهای متفاوت با وسایل حمل و نقل گوناگون پیش روی شما قرار دارد.

تور کوش آداسی با پرواز

برای سفر با تور کوشی آداسی لازم به ذکر است که دو فرودگاه بین المللی نزدیک این شهر وجود دارد. اولین فرودگاه بین المللی ADB به اندازه ی 80 کیلومتر از کوش آداسی فاصله دارد و دومین نیز فرودگاه بدورم BJV است که که به اندازه ی 130 کیلومتر از کوش آداسی دورتر است.

راه های مختلفی برای رسیدن به کوش آداسی از این فرودگاه ها وجود دارد.

سفر به کوش آداسی با اتومبیل

جاده های اصلی از استانبول، کاپادوکیه یا آنتالیا به کوش آداسی متصل می شوند. این جاده های در مسیر خود به سمت استان Aydin از دهکده ی Soke در جنوب و ازمیر در شمال عبور می کنند.

کوشی آداسی با اتوبوس

چندین شرکت اتوبوسرانی، خطوط اتوبوسی به مقصد کوش آداسی را دارند. در زمان های سیزن دسترسی مستقیم از بیشتر شهرهای بزرگ و مطرح ترکیه نظیر استانبول، آنکارا، آنتالیا و … به مقصد کوش آداسی با اتوبوس وجود خواهد داشت. در این فصول اتوبوس ها در زمان های منظم و متناوب سفرهایی به کوش آداسی دارند.

تور کوش آداسی با کشتی

شما می توانید کوش آداسی را با کشتی های کروز ببینید. همین طور این امکان وجود دارد که با کشتی های کروز از جزیره ی یونانی ساموس به کوش آداسی بروید.

در فصل زمستان روزانه 2 کشتی بین ساموس و کوش آداسی رفت و آمد می کنند.در فصل زمستان روزانه 2 کشتی بین ساموس و کوش آداسی در ساعت های 8:30 صبح و 17:00 بعد از ظهر رفت و آمد می کنند. البته برنامه ها به دلیل شرایط آب و هوایی می توانند تغییر داشته باشند. به همین دلیل حتما قبل از سفر اطلاعات لازم را به دست آورده و هماهنگی را برقرار سازید.

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

اگر سرانجام تصمیم به خرید تور کوشی آداسی گرفته اید، جای دارد که با بخشی از برترین جاذبه های گردشگری آن آشنا شوید.

جزیره ی کبوتر یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری کوش آداسی محسوب می شود. توریست هایی که به این شهر ساحلی کشور ترکیه سفر می کنند، حتما به جزیره ی کبوتر سفر می کنند.

همین طور فراموش نکنید که در روستای نارلی گدیک، از غار سیر تلائینی نیز دیدن کرده و از شگفتی های داخل آن لذت ببرید.

این غار دارای 348 متر طول می باشد و محلی به راستی عجیب و کمی خوف آور است.

برای کشف فضای طبیعی سحرانگیز شهر کوش آداسی ترکیه، بهترین مکان پارک ملی بیوک مندرس خواهد بود. این پارک ملی برای تمامی اعضای خانواده جذاب بوده و همه از گردش در آن لذت می برند.

پارک ملی بیوک مندرس در امتداد دریا کشیده شده و بافت انبوه و پرپشت آن، فوق العاده باشکوه به نظر می رسد.

تمام مسافران تور گردشگری کوش آداسی، برای دیدن اسکله های این شهر مشتاق هستند. به واقع زمانی که به ترکیه سفر می کنید، یکی از بهترین تفریحات و دیدنی مربوط به اسکله ها می شود. شهر کوش آداسی نیز از این جذابیت مستثنی نبوده و بی بهره نمانده است. دو اسکله ی معروف کوش آداسی، از دوست داشتنی ترین فضاهای آن محسوب می شوند. در این اسکله ها می توانید به قایق سواری پرداخته و یا حداقل از تماشای قایق ها لذت ببرید.

به جز این ها و دیگر جاذبه های گردشگری کوش آداسی، در این تور گردشگری زمانی را نیز برای خرید کردن در نظر بگیرید.

مراکز خرید سوکه و کاله ایچی در تور کوش آداسی برای توریست هایی که می خواهند سوغات واقعی ترکیه را خریداری کرده و در چمدان های خود جای دهند، عالی به نظر می رسند.

برای دریافت راهنمایی در خصوص تور ترکیه کوش آداسی با راهنمایان ما در کانتر فروش تور ترکیه در تماس باشید.