مسکو

تور مسکو

آیا می دانید با خرید تور مسکو، قرار است با چه جاذبه های گردشگری رو به رو شوید؟ مسکو امروز یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری محسوب می شود که افراد زیادی را به خود می کشاند.

اگر قصد سفر به این شهر را دارید با ما همراه باشید تا به موارد مهمی که در سفر به مسکو لازم است بدانید، اشاره کنیم.

سفر به شهر مسکو

مسکو پایتخت روسیه می باشد و این یعنی قرار است پا به یکی از هیجان‌انگیزترین و جذاب ترین شهر های جهان بگذارید.

مسکو در طول تاریخ شاهد رویدادهای بسیاری بوده است، به همین دلیل موزه های دیدنی شهر، میدان گل سرخ و کلیساهای مختلف در آن به شدت خودنمایی می کنند.

البته این تمام چیزهایی نیست که با خرید تور مسکو نصیبتان می شود، این جا شهری سرزنده است که شب هنگام نیز می توانید جذابیت های بسیاری را در آن مشاهده کنید.

آب و هوا 

پاسخ این سوال دقیقا به این بستگی دارید که در چه فصلی تور مسکو را خریداری می کنید. چنانچه فصل زمستان را برای بازدید از این شهر انتخاب می کنید، باید بگوییم که می بایست چمدان خود را پر از لباس های پشمی و گرم نمایید، چرا که زمستان های مسکو بسیار سخت است به گونه ای که می بایست در طول سفر دمایی پایین تر از منفی پنج درجه را تجربه کنید. اما از سوی دیگر این سرزمینی با لباسی از برف بسیار زیبا خواهد شد.

در فصول دیگر یعنی در فصل تابستان، آب و هوای مسکو گرم است و گاه نیز بسیار گرم و مرطوب می شود، هوایی که کاملا در تضاد با روزهای سرد زمستانی این شهر است.

بهترین زمان خرید 

اگر نمی توانید با هوای سرد زمستانی مسکو کنار بیایید و یا اینکه تنفس در آب و هوای گرم و مرطوب برایتان سخت است، ما به شما پیشنهاد می کنیم تور مسکو را در اواخر بهار، زمانی که هوا هنوز آنقدر گرم نشده، خریداری کنید.

اما چنانچه مایلید روزهای برفی مسکو را ببینید، بهتر است در زمان های پایانی رسیدن به فرا رسیدن سال نو میلادی، تور مسکو را خریداری کرده و از سفر خود لذت ببرید.

شکم گردی 

صرف غذا امری اجتناب ناپذیر است، به خصوص اگر در سفر باشید که لذت امتحان کردن غذاهای جدید، دوچندان می شود. در مسکو می توانید انواع و اقسام رستوران ها را ببینید، از رستوران های ارزان گرفته تا رستوران های معروف و زنجیره ای که در  جای جای شهر دیده می شود. اما چنانچه می خواهید در رستورانی خوب اما ارزان یک غذای خوشمزه میل کنید، پیشنهاد می کنیم به رستوران های زنجیره ای Grabli بروید.

سفری ارزان 

تور مسکو یکی از تورهای لوکس و گرانقیمت خارجی محسوب می شود، اما اگر دوست دارید که هزینه سفر و گردشگری خود را کاهش دهید، به شما پیشنهاد می کنیم به جای اقامت در هتل های لوکس و گرانقیمت، به سراغ هاستل ها بروید.

هاستل های مسکو، اقامتگاه های ارزان قیمتی هستند که می توانید آن ها را با قیمت مناسب و البته امکانات خوب رزرو کرده و زمان های استراحت خود را در آن ها سپری کنید.

بهترین هاستل کدام است؟

در این شهر می توانید تعداد زیادی هاستل بیابید، اما اگر دوست دارید در خیابانی آرام و به دور از شلوغی ها، اقامت کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم به Godzillas Hostel بروید. شما با اقامت در این هاستل، می توانید به راحتی به ایستگاه مترو دسترسی داشته باشید و در کافه ارزان آن اطراف چیزی میل کنید.

رزرواسیون بلیط چارتر