باغ گیاه شناسی پنانگ

باغ گیاه شناسی پنانگ

یکی از گنجینه های طبیعی زیبا و خاطر انگیز در پنانگ مالزی، باغ گیاه شناسی پنانگ است؛ که آماده پذیرایی از علاقه مندان به موضوعات گیاه شناسی و زیست گیاهی است.

در این باغ زیبا که بستر پرورش و نگهداری گل ها و گیاهان دیدنی است، می توان اوقات خوشی را سپری کرد. تاریخچه ساخت این مرکز به سال 1884 میلادی باز می گردد. یعنی زمانی که بنیان گذار این باغ های زیبا به نام چارلز کورتیس، این باغ سرسبز را در محل یک معدن قدیمی تاسیس کرد. کورتیس یک گیاه شناس و اولین مدیر این باغ بوده است.

باغ گیاه شناسی پنانگ نام دیگری هم دارد. آن را با عنوان باغ آبشارها نیز می شناسد. دلیل این نام گذاری وجود آبشارهایی در مجاورت این مرکز تماشایی است. این باغ دیدنی در یالان ایر تارجون واقع شده است و یک پارک عمومی می باشد.

فعالیت هایی که توسط این مرکز ارائه می شود حول محور گنجینه ای از گیاهان، چشم اندازهای طبیعی و باغ ها، مشاوره در زمینه گیاه شناسی  و باغ بانی و محوطه سازی است.

از دیدنی های این باغ می توان به دو گلخانه ارکیده، مرداب نیلفرو منزل سابق جان کورتیس که چیز زیادی از آن باقی نماده است اشاره کرد.

حیوانات گوناگونی نیز در گشت و گذار در محوطه باغ گیاه شناسی پنانگ به چشم می خورند. میمونها، سنجاب ها و تنوعی از حشرات و پروانه ها در این مکان یافت می شوند.

فرن‌هاوس، ارکیداریوم، گلخانه پردانا، گلخانه کاکتوس، گلخانه گونه آناناسیان، گلخانه بگونیا، باغ گیاهان دارویی، باغ صخره‌ای خزه، باغ صخره‌ای آفتابی و باغ رسمی از دیگر قسمت هایی است که گردشگران می توانند از آن ها بازدید کنند.

آسمان پرستاره پرشیا نامی درخشان در صنعت گردشگری، آماده ارائه تورهای مالزی و توری پنانگ جهت خدمت رسانی به متقاضیان است.

رزرواسیون بلیط

تور پنانگ

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *