برج کانتون گوآنگجو

در شهر گوآنگجو که محل تردد شمار زیادی گردشگر می باشد، نمادهای متعددی از زندگی مدرن از جمله سازه های معماری، به عنوان جاذبه ای برای تماشا مطرح هستند.برج رادیو و تلویزیونی کانتون که به برج کوآنگجو معروف است.

آسمان پرستاره پرشیا قصد دارد برج کانتون گوآنگجو را به عنوان یکی از بلندترین برج ها و آسمان خراش های بلند قامت جهان، به گردشگران تور گوآنگجو معرفی نماید.

، یک برج مخابراتی است که در سال 2009 میلادیکار ساخت آن به اتمام رسانده شد و در سال 2010 به بهره برداری رسید.

این برج سر به فلک کشیده در منطقه Haizhu با عنوان برج کمر باریک هم شناخته می شود. 

این سازه که لقب بلند ترین برج تلویزیونی آسیا را با خود همراه دارد، برا پوشش بازی های آسیایی 2010 چین به بهره برداری رسید.

برج کانتون گوآنگجو دارای ارتفاعی در حدود 600 متر می باشد که اگر بخواهیم دقیقا آن را تفکیک کنیم شامل 450 متر ارتفاع خودسازه و 150 متر طول آنتن آن می باشد.

یکی دیگراز برترین های برج کانتون گوآنگجو مربوط به داشتن رکورد درمورد طولانی ترین پلکان های عمودی و چرخشی در جهان با 160 متر ارتفاع که از یک هزار پله تشکیل شده است.

از دیگر مزیت های این برج دارا بودن مرتفع ترین رستوران گردان در سطح جهان است که در ارتفاع 424 متری از سطح زمین قرار دارد و از چهارصد نفر می تواند پذرایی نماید.

یکی از بخش های برج کانتون گوآنگجو مربوط به سکوی تماشای مناظر و چشم اندازها است که باز هم لقب بلند ترین را به خود اختصاص داده؛ چرا که در ارتفاع 450 متری قرار گرفته است.مرتفع ترین سینمای چهار بعدی جهان نیز در همین برج مستقر می باشد.

قبل از تکمیل برج خلیفه دبی این برج مقام نخست را در دنیا از نقطه نظر مرتفع ترین ها داشته است.

تورهای مرتبط

رزرواسیون

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *