تالار تخت انانتا ساماکوم

تالار تخت انانتا ساماکوم

دو دلیل مهم برای بازدید مسافران از تالار تخت انانتا ساماکوم وجود دارد. اول، این بنا یکی از زیباترین معماری های رننسانس ایتالیا در خارج از کشور ایتالیا است. ساخت این عمارت بزرگ به فرمان شاه راما پنجم در سال 1906 میلادی آغار شد تا از آن به عنوان تالار استقبال و پذیرایی از میهمانان استفاده شود. گروهی از معماران ایتالیایی طراحی این ساختمان را به عهده داشتند، آن ها فضای بیرونی را با سنگ های مرمر ایتالیایی که از کارارای ایتالیا وارد کرده بودند پوشاندند و سطوح دیوارهای داخلی به زیبایی به دست هنرمندان ایتالیایی نقاشی شدند و در این نقاشی ها تاریخ خاندان چاکری به تصویر کشیده شده است.

متأسفانه ساخت این بنا در سال 1915 میلادی، پنج سال پس از پایان زمامداری شاه راما پنجم پایان یافت. تالار تخت انانتا ساماکوم بعداً به عنوان اولین پارلمان پس از تغییر و تحول سیاسی حکومت مطلقه به حکومت مشروطه مورد استفاده قرار گرفت و اینک از آن برای فعالیت های مهم دولت استفاده می شود.

دوم، انانتا ساماکوم اخیراً میزبان پنجمین نمایشگاه “هنرهای قلمروی پادشاهی” است که در آن اشیاء هنری پیچیده و محصولات ساخته شده از جنس مواد گران قیمت توسط صنعتگران مؤسسه سیریکیت به نمایش گذاشته می شود. مؤسسه سیریکیت، سازمانی است تحت حمایت دربار که برای کمک به ارتقاء معیارهای زندگی در مناطق روستایی با تشویق روستائیان به یادگیری و ساخت محصولات سنتی فعالیت می کند. شاهکارهای این نمایشگاه که شامل یک مدل قایق سلطنتی از جنس طلا و پانل های ده متری کنده کاری شده که از جنس چوب ساج هستند، می باشند. در ضمن پوشیدن لباس مناسب الزامی است. بازدیدکنندگان (خانم ها و آقایان) باید از پوشیدن شلوارک و لباس های بدون آستین خودداری کنند و خانم ها دامن یا ساری تایلندی بپوشند.

تور بانکوک – تور تایلند

هتل های بانکوک

دیدنی های مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 4.5]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *