موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک نزدیک تئاتر ملی و با فاصله کم از سانام لونگ قرار دارد و یکی از بزرگترین و جامع ترین موزه ها در جنوب شرقی آسیاست و از برترین جاذبه های گردشگری بانکوک می باشد. دیدن موزه ملی، تاریخ تایلند را به ما نشان می دهد که چگونه مردم در دوره های مختلف در آن کشور زندگی می کردند که از مهمترین جاذبه های تایلند است.

ساختمان موزه ابتدا در سال 1782 و به عنوان قصر نایب السلطنه رامای اول، شاهزاده وانگ نا، بنا گردید. در سال 1884 رامای پنجم با تغییر کاربری آن را به موزه مبدل کرد. قسمت تاریخی موزه نشان دهنده رویدادها و چهره های مهم دوران پیش از تاریخ، سوخوتای و آیوتایا است. موزه ملی بانکوک محل نگهداری مجموعه باشکوه و مهم مصنوعات و اشیائ هنری از عصر برنز تا دوران ایجاد بانکوک می باشد.

این مجموعه موزه ها شامل چندین ساختمان زیبا می باشد که از سابقا به عنوان قصر استفاده می شده است که یکی دیگر از دیدنی های بانکوک تایلند به شمار می رود. در تالارهای مرکزی، مجموعه ای از سازهای موسیقی سنتی تایلند، لائوس، کامبوج و اندونزی به همراه سرامیک ها، البسه و منسوجات، حکاکی های چوبی، نشان های سلطنتی و اسلحه های چینی به نمایش درآمده اند. ساختمان های هنر و اشیاء هنری تمامی سبک ها و دوره های هنری آسیای جنوب شرقی را پوشش داده اند. مجموعه ای نفیس که به علت ضعف تابلوهای معرفی به دشواری معرفی می شوند.

تور بانکوک تور تایلند

هتل های بانکوک

دیدنی های مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *