دهکده فیل ها

دهکده فیل ها در سال ۱۹۷۳ برای مراقبت از فیل هایی که از کارافتاده شده اند و دیگر توانایی کارهای سنگین در جنگل های پاتایا رو ندارند ساخته شد. در اینجا فیل ها آزاد هستند و به دقت ازشون مراقبت می شوند. نمایش هایی همچون فوتبال فیل ها، رژه فیل ها و فیل سواری در جنگل در این مکان اجرا می گردد.

دهکده فیل ها Elephant Village توسط یک شرکت خصوصی مدیریت می شود و در آن هزاران فیل که بعضی از آنها از کار افتاده و پیر هستند، زندگی می‌کنند. این شرکت خصوصی تمامی هزینه های درمان و مراقبت از فیل‌ها و نگهداری از محل زندگی آنها را از طریق همین هزینه های بلیط که از بازدیدکنندگان دریافت می‌کند، تامین می نماید. باتوجه به اینکه فیل‌های آسیب دیده و  پیر قادر به زندگی و انجام کارهای سخت در جنگل نیستند، لذا ایجاد چنین دهکده‌ای بسیار مفید است.

بعد از اینکه این فیل‌ها به دهکده فیل‌ها Elephant Village می آیند، آموزش می‌بییند و کاملا در اختیار انسانها قرار می‌گیرند. دیدن زندگی فیل‌ها، سواری با آن ها، بازی فیل ها باهمدیگر و آماده شدنشان برای انداختن عکس یادگاری با شما جزو هیجان انگیزترین قسمت های دیدنی دهکده فیل‌ها Elephant Village به شمار می رود. هزینه ورود به دهکده فیل‌ها Elephant Village برای بزرگسالان 1350 بات و برای کودکان 1200 بات می باشد. به شما توصیه می‌کنیم اگر به فیل‌ها و زندگی حیوانات در باغ و نه در قفس علاقه مندید، سری به دهکده فیل‌ها Elephant Village بزنید.

تور پاتایا

هتل های پاتایا

دیدنی های مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *