پناهگاه حیات وحش کیناباتانگان

پناهگاه حیات وحش کیناباتانگان

یکی ازدیدنی ها ایالت صباح که در جریان تور صباح می توان از آن بازدید کرد،پناهگاه حیات وحش کیناباتانگان است. علاقه مندان به طبیعت و مووجداتی که در حیات وحش زیست می نمایند از تماشای آنچه در این مکان خواهند یافت شگفت زده میشوند.

پناهگاه حیات وحش کیناباتانگان مرکزی است که در آن تلاش شده تا گونه های جانوری کمیاب و و بسیار جالبی را نگهداری و پرورش دهند. حیوانات جالبی که شاید در جای دیگری فرصت دیدن آنها برای گردشگران فرآهم نشود.

برخی از گونه های جانوری جالب و دیدنی که در این پناهگاه نگهداری می شوند را اگر بخواهند نام ببرند باید به کرگدن های سوماترایی، فیل های آسیایی و میمون های پوزه دراز اشاره کنند.

شاید جالب باشد که بدانیم رودخانه کیناباتاگان نه تنها در کشور مالزی بلکه در منطقه جنوب شرق آسیااین ویژگی را دارید که یکی از متنوع ترین اکوسیستم ها و زیست بوم ها را دارا می باشد.

بر روی این رودخانه تفریحات جالبی صورت میپذیرد. این مکان که پذیرای گونه های گرمسیری جانوری و گیاهی در اطراف خود است، این امکان را برای گردشگران فراهم کرده است تا با قایق یک سفر اکتشافی را بر روی این رودخانه و در دل جنگلها تجربه نمایند.

گفته شده است که رودخانه کیناباتاگان در میان رودخانه های جاری در ایالت صباح، طولانی ترین آنها است. پس سفر بر روی این رودخانه آبی جاری در مالزی، خاطراتی فراموش نشدنی را رقم خواهد زد.

پناهگاه حیات وحش کیناباتانگان در پایین رودخانه کیناباتانگان و در دشتی که توسط جنگلهای گرمسیری پوشانده شده است قرار گرفته است. این مکان همان طور که گفته شد محل نگهداری گونه های جانوری شگفت انگیزی است.

با آسمان پرستاره پرشیا در تور صباح همراه باشید. لذت یک سفر بی دغدغه را با این مجموعه تجربه نمایید.

تور صباح 

رزرواسیون بلیط

نقشه گوگل

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *