ساحل پاتونگ پوکت

ساحل پاتونگ پوکت یکی از مجهز ترین و مجلل ترین سواحل این جزیره زیبا است که بستری برای حضور و تفریح گردشگران و اهالی محلی را فرآهم کرده است. این ساحل زیبا با چشم اندازهای بینظیرش در نزدیکی شهر پوکت واقع شده است.

این مرکز ساحلی و تفریحی تنها پانزده کیلومتر از غرب شهر فاصله دارد و با استفاده از خودرو، مسافران زمان زیادی را در راه صرف نخواهند کرد. برای تردد از شهر به محل این ساحل طلایی و سفید می توانید از خودروهای بومی تایلند یعنی توک توک ها استفاده کنید که هم فال و است و هم تماشا.

ولی قبل از سوار شدن به این وسایل نقلیه حتما در مورد هزینه حمل و نقل با راننده صحبت کنید چرا که این مدل از ماشین ها فاقد تاکسی متر می باشند.

آن چه در تور پوکت تایلند برا اکثریت گردشگران اهمیت دارد،طبیعت زیبا ساحل پاتونگ پوکت است. آب و هوای گرمسیری و استوایی،  بهشتی برای رشد گیاهان است که در تلفیق با چشم اندازهای آبی و کوهستانی، مانند یک نمایشگاه نقاشی فوق العاده خود را نشان می دهد. سواحل شنی و امکاناتی که برای پذیرایی از مراجعه کنندگان تدارک دیده شده است، افرادی را که دوست دار طبیعت هستند و یا قصد دارند مدتی را به استراحت در دامن طبیعت بپردازند به پوکت و ساحل پاتونگ پوکت راهنمایی می کند.

این ساحل روح نواز چند کیلومتری در حقیقت در تمام ساعات روز پر از شور و هیاهو است. شب های شلوغ و پر از هیجان که  با نور پردازی های بسیار زیبا و رنگارنگ و اجرای نمایش ها و برنامه های  مختلف، افرادی را که به این ساحل می روند به هیجان می آورد و سبب شده این زمان از شبانه روز ساحل از معروفیت بالایی برخوردار شود. مراکز خرید و مغازه ها به شب های این منطقه جلوه خاصی بخشیده است.

پیاده روی بر روی شن های نرم و ساحل که با رنگ های سفید و طلایی به دریای آبی ختم می شوند و در پشت سر نیز درختان سبز و گرمسیری را دارند بسیار دلچسب خواهد بود. تصور کنید قدم زدن بر روی این شن های نرم و شنیدن صدای آب و وزش باد در زیر تابش گرم خورشید استوایی چه حس بی نظیری را منتقل می نماید.

این ساحل زیبا دارای دو خیابان است که برای تسهیل تردد و رفت و برگشت افرادی که قصد دارند به این مکان بروند به صورت یک طرفه  است. یکی برای رفت و دیگری برای برگشت در نظر گرفته شده اند. طول این خیابان ها در حدود یکصد و پنجاه تا دویست متر بیشتر نیست.

رزرواسیون بلیط

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *