رز گاردن بانکوک

اگر می خواهید کمی از حال و هوای شهری بانکوک فاصله بگیرید و در میان طبیعتی زیبا نفس های عمیق بکشید به رز گاردن (Rose Garden) بروید. اینجا باغی گیاهشناسی است که تایلند را با همه زیبایی هایش به شما نشان می دهد و با قدم زدن در آن احساس آرامش و سرزندگی می کنید.

این باغ بزرگ پر از گل ها، درختان، رزها و سوسن های تایلندی است و دریاچه ای زیبا در وسط آن قرار گرفته است. در گوشه و کنار رز گاردن خانه های کوچکی می بینید که به سبک معماری تایلندی درست شدند و زیبایی مناظر باغ را دوچندان کرده اند. اینجا جایی است که در آن روح تایلند را بیشتر از هر جای دیگری حس می کنید چون به غیر از خانه های کوچک و گل و گیاه تایلندی مراسم فرهنگی زیادی هم در آن انجام می شود.

اگر همیشه دوست داشتید کارهای هنری مثل درست کردن فانوس از برگ های نخل را یاد بگیرید در همین جا به سراغ محلی ها بروید تا بهتان یاد بدهند.

محبوب ترین جاذبه ی رز گاردن نمایش های سنتی، بوکس تایلندی، شمشیربازی و نمایش فیل ها است که تماشای آن ها می تواند مدت ها سرگرمتان کند. اینجا پر از جاذبه های سنتی مثل بازار آثار هنری و فود کورت محلی است. در رز گاردن حتی یک بازار شناور کوچک هم در زیر سایه ی درختان وجود دارد.

بچه ها هیچ وقت از بودن در رز گاردن خسته نمی شوند، اینجا نمایش های فیل سواری برگزار می شود و اگر به اندازه ی کافی شجاع هستید می توانید بر پشت یکی از فیل ها بنشینید و سواری کنید.

برای استراحت و غذا خوردن به یکی از رستوران هایی که غذاهای اصیل تایلندی، آسیایی یا بین المللی دارد بروید. اینجا انواع و اقسام غذاهای تایلندی، ویتنامی، ژاپنی و دیگر غذاهای آسیایی سرو می شود البته اگر غذاهای قدیمی را ترجیح می دهید باز هم راضی می شوید.

تور بانکوک – تور تایلند

هتل های بانکوک

دیدنی های مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 0 میانگین: 0]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *