حمام های سولفور تفلیس

حمام های سولفور تفلیس

یک منقطه قدیمی با امکانات گردشگری طبیعی در تور تفلیس می توان یافت که داستان های قدیمی و مخصوص به خود را دارد. نام این منطقه حمام های سولفور تفلیس است که آسمان پرستاره پرشیا در نظر دارد به معرفی و بررسی آن بپردازد، پس لطفا کفش های خیال را برای گذر از دشت دیدنی ها به پا کنید.

اگر گردشگران در فصول سرد سال به شهر زیبا و پویای تفلیس سفر کنند، می توانند از حمام های سولفور تفلیسکه حمام هایی طبیعی با آب گرم است و از دل زمین به جوشش در می آید، مراجعه نمایند. در داستان ها و افسانه های در خصوص این منطقه روایت های جالبی نقل شده است. این طور مطرح شده است که شاهین شاه واختانگ گرجاسالی در این منطقه به زمین نشسته و سبب می شود چشمه های گرم و جاری آب گرم ان کشف و شناخته شوند.

در ادامه داستان های مربوط به حمام های سولفور تفلیس این طور آمده است که شاه پس از آن تصمیم گرفت پایتخت را به این منطقه انتقال دهد و نام تفلیس را بر آن می نهد که درزبان گرجی به معنای گرم است. البته کار یافتن این حمام های دوست داشتنی کار چندا دشواری نیست. کافی است گردشگران به محله های قدیمی شهر تفلیس رفته و دنبال حمام هایی با سقف های گنبدی شکل بگردند.

حمام های سولفور تفلیس به قدری مجذوب کننده است که حتی الکساندر پوشکین شاعر بلند آوازه روس در خصوص آنها در سال 1829 جملاتی تمجیدی را به رشته تحریر در می آورد.

حوضچه های آبگرم مزیت هایی برای سلامتی دارند. این حوضچه ها به صورت سالن های عمومی و در برخی به صورت اتاق های خصوصی با سونا و حوضچه آب داغ خدمات به مراجعه کنندگان عرضه می کنند.

نام آسمان پرستاره پرشیا همچون ستاره ای درخشان در ارائه بسته های گردشگری و تفریحی در تور گرجستان می درخشد.

 

حمام های سولفوریک تفلیس

 

می توانید سری هم به شهر سنگی تفلیس بزنید

نقشه گوگل

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *