تورهای نمایشگاهی

 • تورهای نمایشگاهی


  در فصول مختلف سال نمایشگاه هایی در کشورها و شهرهایی از جهان برگزار می شوند و به منظور شرکت در این نمایشگاه ها، می توانید نسبت به خرید تورهای نمایشگاهی اقدام نمایید.

  تورهای نمایشگاهی در واقع تورهای خارجی چند منظوره هستند. شما ضمن شرکت در نمایشگاه مربوطه می توانید در شهر مقصد نیز به گشت و گذار پرداخته و از جاذبه های گردشگری آن دیدن نمایید.

  بهترین تورهای نمایشگاهی

  بهترین تورهای نمایشگاهی


  بهترین تورهای نمایشگاهی سالیانه توریست های زیادی را به خود جذب می کند. برخی از این نمایشگاه ها موضوع کاملا اختصاصی داشته و قشر خاصی را به خود جذب می کنند، اما برخی دیگر با موضوعیت عام برگزار می شوند و فروش تور نمایشگاهی مربوط به خود را به اعداد بالایی می رسانند.

  از برترین تورهای نمایشگاهی امسال می توانیم به تور نمایشگاه اتومکانیکا شانگهای، تورهای نمایشگاهی اروپا، و تور نمایشگاه گوانگجو، نمایشگاه ساختمان آلمان، نمایشگاه پزشکی آلمان، نمایشگاه مواد غذایی فرانسه، نمایشگاه شیرینی و شکلات آلمان، نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا و … اشاره کنیم.

  در کشورهای مختلف اروپا نمایشگاه های مختلفی در ایام سال برگزار می شود و اگر به جای خرید تور اروپا، یکی از تورهای نمایشگاهی اروپایی را خریداری کنید؛ در زمان مقارن با برگزاری نمایشگاه به اروپا سفر خواهید کرد. با این حساب علاوه بر لذت بردن از جاذبه های گردشگری اروپا، می توانید در یکی از مطرح ترین و بزرگ ترین رویدادهای نمایشگاهی قاره ی سبز نیز حضور به هم برسانید.

  به طور مثال نمایشگاه طلا و جواهر ایتالیا می تواند توریست های علاقه مند به جواهرات را از سراسر جهان به خود جذب نماید. حتی اگر قصد خرید کردن نداشته باشید، تماشای طلا و جواهرات سوپرلوکسی که در این نمایشگاه ایتالیایی عرضه می شود، خرید تور نمایشگاهی ایتالیا را توجیه می کند.

  اما قطعا در نمایشگاهی مانند نمایشگاه پزشکی آلمان، بیشتر پزشکان و مهندسان پزشکی که با وسایل و تجهیزات پزشکی سرو کار دارند، شرکت خواهند کرد. در این زمان فروش تور نمایشگاهی آلمان در جامعه ی پزشکی جهان رونق پیدا کرده و سفرهای زیادی از سوی پزشکان به مقصد آلمان انجام می شود.

  خرید تورهای نمایشگاهی


  تورهای نمایشگاهی با توجه به ماهیتی که دارند، دارای زمان بندی مشخصی هستند و درست در محدوده ای که آن نمایشگاه خاص در حال برگزاری است، اجرا می شوند. به همین علت شما نمی توانید در هر زمان که مایل بودید برای خرید تور نمایشگاهی اقدام کنید.

  تورهای نمایشگاهی

  اگر تصمیم دارید در یکی از نمایشگاه های خاص جهانی شرکت داشته و به موضوع آن علاقه مند هستید، باید از مدتی قبل نسبت به زمان برگزاری و محل برگزاری آن نمایشگاه اطلاع پیدا کنید. این زمان بندی ها توسط آژانس های معتبر و برتر مسافرتی ارائه می شوند.

  شما می توانید با کمک از آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تور نمایشگاهی مربوط به آن نمایشگاه خاص را جستجو کرده و ضمن برخورداری از مشاوره رایگان در خصوص نحوه ی برگزاری نمایشگاه و زمان بندی آن، نسبت به خرید این تور خارجی اقدام نمایید.

  از آن جایی که تقاضا برای تورهای نمایشگاهی معمولا زیاد هستند و فروش این تورها نیز با محدودیت های تعدادی همراه است، توصیه می کنیم خرید تور نمایشگاهی خارجی را به روزهای آخر موکول نکرده و خیلی پیشتر اقدام نمایید.

  رزرو هتل در تورهای نمایشگاهی


  ضمن خرید تورهای نمایشگاهی باید در انتخاب هتل محل اقامت دقت کافی داشته باشید. محل هتل شما بهتر است نزدیک مکان برگزاری نمایشگاه باشد و یا این که مسیر دسترسی به نمایشگاه با وسایل حمل و نقل عمومی آسان بوده و به راحتی از محل هتل به موقعیت جغرافیایی برگزاری نمایشگاه رفت و آمد کنید.

  برای جستجوی بهترین تورهای نمایشگاهی فصل و دریافت قیمت های رقابتی با مشاوران ما در آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس بگیرید.