تور مانیلا

تور مانیلا

پایتخت فیلیپین، را با تور مانیلا خواهید دید. این شهر پر از انرژی و صنعت است و دلایل بسیاری دارد که نام مستعار مروارید شرق را بر آن نهاده اند.

آب و هوای استوایی مانیل، این مقصد را برای مسافران به یکی از جذاب ترین نقاط جهان مبدل ساخته است. اگر چه این شهر از صنعتی ترین شهرهای آسیایی محسوب می شود، اما صنعت توریسم نیز در آن رونق زیادی دارد.

در تور مانیل فرصت آن را پیدا می کنید که یکی از عظیم ترین آکواریوم های جهان را ببینید. به علاوه باغ وحش آن نیز با مجموعه ی بزرگی از حیوانات وحشی، بسیار دیدنی می باشد.

تئاتر ملی، محله ی آرمیتا، شهر چینی ها، شهر قدیمی، پارک باستانی ریزال و … از دیگر دیدنی های پایتخت فیلیپین هستند.

گردشگری خرید نیز در اینجا بسیار رواج دارد. اگر هم به منظور خرید کردن به مراکز خرید نروید، حتما برندها و قیمت های استثنائی شما را وسوسه خواهند کرد. در واقع مراکز خرید یکی از جذاب ترین بخش های سفر با این تور گردشگری خارجی خواهند بود.

رستوران گردی

برای رستوران گردی نیز می توانید به سراغ رستوران هایی از جمله Mah Yuen یا Bacolod بروید. اگر به دنبال تجربه ای متفاوت هستید، رستوران Zamboanga را نیز امتحان کنید.

برای رفت و آمد در این شهر زیبا و شلوغ می توانید از سرویس های حمل و نقل عمومی استفاده کنید. بهترین وسایل حمل و نقل در مانیل اتوبوس، مترو و تاکسی های شهری هستند.

بهترین زمان برای بازدید در طول فصل خشک یعنی از اوایل ماه نوامبر تا آوریل خواهد بود. اگر برای تور کریسمس برنامه ریزی می کنید، جذاب ترین جشن های سال نو را در پایتخت فیلیپین تجربه می کنید.

برای خرید تور مانیل با بخش فروش تورهای آسیایی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره تماس بگیرید.

رزرواسیون بلیط