تور آنتالیا

تور آنتالیا

شهر آنتالیا اصلی ترین مقصد توریستی در ترکیه محسوب می شود. مسافران نسبت به خرید تور آنتالیا در قیاس با دیگر تورهای ترکیه توجه و رغبت بیشتری به خرج می دهند.

نام آنتالیا به معنای خانه ی Attalos است و تاریخ آن مربوط به زمانی می شود که Attalos دوم اینجا را کشف کرد.

اکتشافات باستان شناسی نشان می دهد که این منطقه حدود چهل هزار سال پیش کشف شده و سکونت بشر در آن نیز به همین قدمت می باشد.

از سال 2000 قبل از میلاد مسیح، این منطقه تحت کنترل چندین حکمرانی از جمله پمفیلیا، هیتیت، لیکیا، ایران و کلمبیا بوده است.

پس از فروپاشی پادشاهی پرگامون در سال 133 قبل از میلاد، شهر بدون حاکم باقی مانده بود و به چنگال دزدان دریایی افتاد. از آن پس شهر آنتالیا برای مدتی طولانی به امپراطوری روم متصل شد و در طول تاریخ خود وقایع بسیاری را پشت سر گذاشت…

شهر آنتالیا ترکیب جالبی از فضای سنتی و معاصر است. آنتالیای قدیمی یا Kaleici منطقه ی زیبایی در قلب شهر است که کاملا محافظت شده و سعی زیادی در نگهداری آن به عمل آورده شده است.

در اینجا شما حتی می توانید خانه های قدیمی عثمانی که مدت ها پیش احداث شده اند، را مشاهده نمایید.

در عین حال شما می توانید از زندگی مدرن و شیک در شهر آنتالیا لذت ببرید. اقامت در هتل های باشکوه، کافه ها، رستوران ها و … در این تور گردشگری کشور ترکیه بسیار جذاب هستند.

سواحل طلایی کنییالتی و لارا، همین طور آبشارهای سفید دودن، Kursuntu و Manavgatare جزء اصلی ترین نقاط گردشگری در آنتالیا محسوب می شوند.

موزه ی خانه ی آتاتورک که در یک خانه ی دو طبقه واقع شده است، نیز گردشگران تور آنتالیا را به خود جذب می کند. عکس ها، وسایل، روزنامه ها و اسناد مربوط به آتاتورک در این محل نگهداری می شود و بازدیدکنندگان می توانند از آن ها دیدن نمایند.

بهترین زمان برای بازدید از آنتالیا به ماه های سپتامبر و اواسط ماه دسامبر باز می گدد. در این زمین صف خرید تور آنتالیا بیش از هر وقت دیگری خواهد بود و اگر دقت داشته باشید شاید بتوانید از تخفیف های فصلی نیز بهره مند شوید.

آنتالیا با تابستان های گرم و زمستان های مرطوب شناخته می شود . اگر به بارش های تند و پیوسته و آب و هوای مرطوب علاقه مند باشید، ماه های ژانویه تا آوریل نیز برای سفر به آنتالیا مناسب خواهند بود.

رزرو تور آنتالیا و جاذبه های گردشگری شهر

در صورتی که تصمیم به رزرو تور آنتالیا گرفته اید، جای دارد که با جاذبه های گردشگری این شهر بیشتر آشنا شوید.

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، سواحل لارا و کنیالتی از زیباترین سواحل ترکیه محسوب می شوند که در شهر آنتالیا قرار دارند. ساحل زیبای لارا برای سپری کردن یک روز گردشگری توام با انواع تفریحات و بازی های آبی، بسیار مناسب به نظر می رسد.

برای دیدن بافت تاریخی و قدیمی شهر آنتالیا باید به کلاچی یا شهر قدیمی بروید. در اینجا هر چیزی که مربوط به تاریخ، سنت و فرهنگ آنتالیا باشد را در یک گشت و گذار خیابانی خواهید یافت.

سفرهای خارجی بدون سر زدن به موزه های ملی و تاریخی شهرها و کشورهای مختلف کامل نمی شوند. در سفر به آنتالیا نیز حتما باید از موزه ی این شهر دیدن کنید.

دروازه ی هادریان به عنوان یک یادگار به جای مانده از دوران تسلط رومیان بر آنتالیا و ورودی باشکوهش نیز جایی ست که حتما باید در تور آنتالیا تجربه سازید.

قلعه ی رومیان، آسپندوس، شهر تاریخی و قدیمی ترمسوس، خرابه های باستانی پرگ، پارک طبیعی و ملی المپیوس، برج ساعت، مناره شکسته، مسجد تکلی مهمت پاشا، پارک دیدنی یاووز اوزکان، اسکله آنتالیا و … از دیگر دیدنی هایی هستند که باید در این تور برنامه ی بازدید از آن ها را در نظر بگیرید.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و انجام هماهنگی های لازم، با کانتر فروش تور آنتالیا و ترکیه تماس بگیرید.