تورهای آسیا

تورهای آسیایی


تورهای آسیای به دلیل جاذبه های منحصر به فرد با تنوع گوناگون فرهنگی و، قومی و نژادی در مین بسیاری از گردشگران محبوب و خواستنی است. آسیا پهناورترین قاره جهان کشورهای زیادی با فرهنگ های مختلف را در خود گنجانده که مقاصد مناسب سفر برای همه سلیقه ها و علاقه مندان به گردشگری در آن به چشم می خورد. از چشم اندازهای فوق العاده دیدنی و خیره کننده و سواحل رویایی گرفته تا شهرهای مدرن و سرزنده و شهرهایی پر از آثار تاریخی و دیدنی در این قاره، همه و همه باعث شده آسیا محبوبیت بالایی داشته باشد.

هرساله ایرانیان بسیاری مشغول سفر به کشورهای رنگارنگ این قاره هستند. سفر به مالزی و سنگاپور، هنگ کونگ، تایلند پر جاذبه و شهرهای بی نظیرش برای یک تعطیلات عالی در کنار سواحل پر جنب و جوش پوکت، پاتایا و بانکوک و جزایر دل انگیز بالی در اندونزی تا روسیه کبیر و بازدید از مسکو و سنت پترزبورگ جادویی و ترکیه جذاب و شهرهای تفریحی تاریخی آن که فرصت دیدار از دو قاره آسیا و اروپا را برایتان فراهم می کند و حتی جاذبه های بی نظیر تاریخی تفریحی در داخل ایران قطعا شما را مسحور خواهد کرد.

جاذبه هایی که آسیا را به یکی از تماشایی ترین و پربازدیدترین نقاط دنیا تبدیل کرده است. اگر قصد سفر به این قاره پرجاذبه و اعجاب انگیز را دارید با آژانس آسمان پرستاره پرشیا همراه شوید تا بهترین مکان ها برای گذراندن یک تعطیلات رویایی در کشورهای آسیایی و هر آنچه مد نظرتان است را در پکیج تورهای دور آسیا به شما ارائه دهیم.

به ما امتیاز دهید
[کل: 9 میانگین: 3.8]