تور بانکوک

تور بانکوک سفری به شهر تضادهاست که در هر گوشه این پایتخت پرهیجان تایلند، آن را حس می کنید و می بینید. بانکوک از شهرهای افسانه ای جنوب آسیای شرقی است که بیشترین توریست را از سرتاسر جهان دارد. با وجود اینکه بسیاری بانکوک را به بازارها و خیابان های رنگارنگش برای خرید می شناسند، این شهر و جاذبه های منحصر به فردش سرگرمی ها و تجربه هایی تکرار نشدنی را برای گردشگران خود به یادگار می گذارد. 

سوار توک توک شوید، طعم غذاهای فوق العاده تایلندی را بچشید، در بناهای مذهبی و فرهنگی بی شمار آن غرق شوید و یکی از بهترین کارهایی که در این شهر می توانید انجام دهید، به محله ی چینی ها بروید! قایق سواری بر روی رودخانه منطقه کانچابوری و فضای آرام آن، به علاوه دیدن ساختمان های مدرن، تجربه ای متفاوت از شهری آسیایی را به شما هدیه می دهد. در رستوران ها و هتل های لوکس و گران این شهر بر روی پشت بام، شام سفارش دهید و از منظره نورانی چراغ های شهر در شب لذت ببرید.

البته اگر اولین بارتان باشد که با تور بانکوک مسافرت می کنید ممکن است بانکوک به نظرتان شهر شلوغ و حتی کلافه کننده ای به نظر برسد، اما همین شلوغی هاست که بانکوک را پر از زندگی می کند. در اصل نام رسمی و محلی این شهر کرونگتپ Krungthep به معنای شهر فرشته ها است. این شهر که تلفیقی از سنت و مدرنیته است چنان جذابیتی به این شهر بخشیده که برای هر نوع سلیقه ای چیزی در چنته دارد. به هر منظوری که می خواهید بانکوک را از نزدیک ببینید این شهر مقصد ایده آلی برای سفرتان خواهد بود.