تور بروکسل

تور بروکسل سفر به شهری با نام هلندی کلبه مرداب و محل زندگی خانواده های سلطنتی بلژیک است. این شهر که پایتخت کشور بلژیک است جذابیت های غیرقابل انکاری دارد. تنوع غذایی بالا، فرهنگ جالب و تاریخ عالی آن، بروکسل را به یکی از جذاب ترین شهرها برای گردشگران مبدل ساخته است. با این حال بروکسل به نسبت دیگر شهرهای بلژیک نادیده گرفته می شود. بروکسل را از آنجایی که محل برگزاری جلسات اتحادیه اروپاست بیشتر به موقعیت سیاسی اش می شناسند غافل از اینکه جاذبه های این شهر زیبا و خوشمزه، اندک نیست.

بزرگترین شهر کشور کوچک بلژیک با مجموعه‌ای از موزه‌ها، گالری های هنری و مناظری فوق العاده باشکوه با چشم اندازهایی رویایی و شکلات معروف بروکسل، بدون شک خاطره انگیز ترین سفر را برای گردشگران می سازد. تندیسی که در شهر بروکسل، شهر شکلات، وجود دارد یکی از مهم‌ ترین نمادهای این شهر است و همه گردشگران از آن بازدید می کنند. علاوه بر این مردم بروکسل در مراسم خاصی لباس های محلی بر تن این تندیس می کنند. لباس های زیادی از این تندیس هم در موزه گرند پالاس نگهداری می شود. میدان بزرگ بروکسل که جزیره مقدس نامیده می شود و کاخ پادشاه در آن بنا شده، همچنین جشنواره سالانه فرش گلی در آن برپا می شود زیبایی های این شهر را دوچندان کرده است.

اگر قصد خرید هم ندارید از گالری های سلطنتی سنت هوبرت و تالارهای چشم نوازش دیدن کنید. مدینه فاضله بروکسل، سازه اتومیوم است که آینه گذشته و آینده را به نمایش گذاشته در کنار پارکی که در آن می توانید کل اروپا را تماشا کنید، خیابان لوئیس،خیابانی در منطقهٔ شیک پوشان بروکسل و بسیاری نقاط دیدنی دیگر در این شهر وجود دارد. مردم بروکسل یکی از شادترین و دل زنده ترین مردم بلژیک هستند. اگر می خواهید با فرهنگ این مردم آشنا شوید حتما به محله قدیمی Marolles بروید. جنگل پوشیده از گل های آبی هالربوس هم که دیگر جایی برای تعریف نمی گذارد چراکه از جاذبه های تماشایی کل بلژیک به شمار می رود. مطمئنا گردش در جای جای این شهر یکی از بهترین تجربیات در سفر به بلژیک را برای شما رقم خواهد زد.

به ما امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]