تور دبی

تور دبی

مجموع هفت امارت متحده ی عربی که به نام امارات متحده ی عربی شناخته می شوند، کشوری جذاب در سمت شرقی شبه جزیره ی عربستان است. با خرید تور امارات که به مقصد دبی صورت می گیرد، به شهری سفر می کنید که مدرن ترین سازه ها و دیدنی ها را در خود جای داده است.

امارات متحده ی عربی با رونق گردشگری که توانست طی سال های اخیر برای خود به وجود بیاورد، حجم زیادی از توریست ها را از سراسر جهان به خود جذب نمود.

برج مشهور خلیفه به عنوان بلندترین آسمان خراش دنیا به شهرت جهانی رسیده است. مسجد شیخ زاید، ساحل جمیرا، جاده های پرپیچ و خم JabelHafeet و … در تور امارات بسیار دیدنی به نظر می رسند.

اگر تصمیم گرفته باشید که سفری نزدیک و با قیمت نه چندان گران به یکی از کشورهای حاشیه ی خلیج فارس داشته باشید، می توانید با پرداخت قیمت تور امارات خود را برای سفری شگفت انگیز و تماما لوکس آماده سازید.

امارات متحده ی عربی با چشم انداز منحصر به فرد از کوه های سنگی، تپه های شنی و ماسه ای و سواحل آفتابی به توریست ها خوشامد می گوید.

این کشور پرزرق و برق برای تمامی سلیقه ها و هر کسی از هر نوع تفکری چیزی دارد. اگر به دنبال خرید کردن هستید، تور امارات برایتان عالی خواهد بود. و اگر تنها برای تفریح و سرگرمی یک تور خارجی خریداری می کنید، باز هم امارات می تواند از مقاصد برتر به حساب آید.

در واقع امارات پارادوکسی از سنت و مدرنیته است و هر دوی این سلیقه ها را به خود مجذوب می سازد.

تور امارات متحده ی عربی با داشتن مجموعه ای کامل از هتل های برجسته و مراکز تفریحی گوناگون، برای گذراندن تعطیلاتی رویایی عالی به نظر می رسد.

تور امارات و شکم گردی

اگر با تور امارات همسفر شده و به این کشور شیخ نشین حاشیه ی خلیج فارس سفر کردید، به خاطر داشته باشید که حتما از رستوران های تراز اول در اینجا بهره مند شده و منوی غذایی شان را امتحان کنید.

اگر دلتان برای رستوران ها و کباب های ایرانی نیز تنگ شده باشد، می توانید به سراغ یکی از رستوران های ایرانی در امارات بروید. اتفاقا شمار رستوران های ایرانی در امارات و به ویژه شهر دبی اصلا کم نیست و شما به راحتی می توانید یک رستوران ایرانی مطابق با میلتان پیدا کنید.

تور امارات و خرید

همیشه بخشی از سفرهای گردشگری را خرید کردن تشکیل می دهد. اگر بخواهید سفر شما به امارات کامل تمام شود و با احساسی فوق العاده به وطن بازگردید، حتما سری نیز به مراکز خرید مشهور و درجه ی اول امارات زده و از میان اجناس گوناگونی که در آن ها عرضه می شود، شانس خرید خود را امتحان کنید.

تور دبی جام ملت های آسیا

با در نظر گرفتن این که مدت زمان زیادی به برگزاری جام ملت های آسیا باقی نمانده است، ایرانی هایی که قصد تماشای این بازی ها از درون ورزشگاه ها را دارند، می توانند با خرید تور دبی جام ملت های آسیا که با ویزای عادی برگزار می شود، خود را به این بازی ها رسانده و تیم ملی کشورمان را از نزدیک تشویق نمایند.

در این تور هتل هایی از جمله Sun and Sand Sea View، Grand Millnnuium، Bab AL Qasr، Shangro-La hotel Sheikh zayed، Swissotel AL Ghiurair و … به شما پیشنهاد شد که همگی از هتل های خوشنام و تراز اول به شمار می روند.

زمانی که با تور امارات به این کشور شیخ نشین سفر می کنید، با رزرو هتل های لوکس می توانید اقامتی دلنشین و فراموش نشدنی را تجربه نمایید.

برای رزرو تور امارات، با کانتر تورهای آسیایی آژانس آسمان پرستاره پرشیا تماس بگیرید.