تور یونان

تور یونان

تور یونان با ایستادن در سایه آکروپولیس حسی دیگر از دنیا را درون گردشگران زنده می کند. یونان در ایجاد چنین حس های عجیبی، خبره است. صخره نوردی برای رسیدن به صومعه Meteora، تماشای درخشش تئاترهای باستانی و مجسمه های مرمری از جذابیت های خرید تور یونان است. یونان فرهنگی بی نظیر و بی پایان، جشنواره ها و نمایشگاه های فوق العاده ای دارد که برای مسافران تجربه ای بی نظیر می سازد.

این کشور، سرزنده و شاداب با فرهنگ یونانی با موسیقی پرشور، غذاهای خوشمزه  و فعالیت های هیجان انگیز زنده است.

طبیعت فراخ تور یونان

چه مسافری کنجکاو باشید و چه مایل به شنا و آفتاب گرفتن در ساحل، اینجا برایتان گزینه ای بسیار مناسب خواهد بود. آسمان آبی گسترده و دریایی با جزایر پر زرق و برق، سواحل سفید و شنی، به رویاهای هر مسافری رونق می بخشد.

در امتداد مسیرهای پیاده روی، تماشای آتشفشان ها و لاک پشت های دریایی، و گردش در جنگل های سرسبز را از دست ندهید.

پرندگانی که در باغ های زیتون این سو و آن سو می روند فوق العاده به نظر می رسند. روستاهای حیرت انگیز و جنگل های سنگ فرش شده همگی از شگفتی های این تور اروپایی هستند.

مردمانی خونگرم

همنشینی با یکدیگر و اجتماعی بودن از اصول ابتدایی مردمان خونگرم این سرزمین محسوب می شود. میزهای بلند که می تواند دوستان و مسافران را کنار یکدیگر جمع کند، در گوشه و کنار خیابان ها دیده می شود. یونانی ها پر شور و نشاط هستند و زندگی در میان آن ها به شکل شگفت انگیزی جریان دارد. حتی در سخت ترین زمان و شرایط می توانید جوی دوستانه و صمیمانه را در میان آن ها ببینید.

آژانس مسافرتی آسمان پرستاره، تور گردشگری یونان را با هتل های مختلف و لوکسی به مسافران خود ارائه می دهد.

رزرواسیون بلیط

تورهای اروپا