تور مالزی

تور مالزی

تور مالزی

مالزی یکی از بهترین کشورهایی است که هر مسافری می بایست به آن سفر کند. خرید تور مالزی آسان و مقرون به صرفه است و می تواند به بهترین شکل ممکن تجربه ای لذت بخش را برای مسافران فراهم کند.

چنانچه قصد سفر به مالزی را دارید، با ما باشید تا با مالزی آشنا شوید.

سفر به مالزی، سفر به کشوری رنگارنگ

سفر به مالزی، آسان، مقرون به صرفه و هیجان انگیز است. مسافرت درمالزی فرصتی برای آشنا شدن بافرهنگ ترکیبی ازمالایی،چینی،هندومردم بومی را فراهم می کند که همه دریک مکان جمع شده اند.کوالالامپور کوره ذوب خاورمیانه،جنوب آسیا و بسیاری ازفرهنگ های دیگر است.

شما با خرید تور مالزی میتوانید غذا،جشنواره ها،موسیقی وسنتهای بسیاری ازگروه های مختلف قومی را از نزدیک ببینید – همه دریک مکان!

از سفر به مالزی چه انتظاراتی خواهید داشت؟

تور مالزی ، توری ارزان و جذاب است. انگلیسی به طورگسترده در این کشور صحبت می شود و لذا دربرقراری ارتباط به ندرت به مشکل بر خواهید خورد. همچنین لازم به ذکر است که جاده ها و زیرساخت های مسافرتی به طور کلی درشرایط خوبی قراردارند.

مالزی می تواند سفر اقتصادی و مقرون به صرفه ایرا رقم بزند گرچه رزرو هتل در این کشور کمی گران تر از تایلند و اندونزی می باشد؛قیمت های رزرو هتل در مالزی کمی تند وتیزتر از تایلند است.

خرید غذا از چرخ دستی های خیابانی و در فودکورت ها ارزان است،بااین حال،مصرف برخی از نوشیدنی ها به طور قابل توجهی گرانتر از تایلند است.

شرق و غرب مالزی

مالزی یک ملت و کشور است که به دو قسمت تقسیم می شود. “شبه جزیره مالزی” که به عنوان “مالزی غربی” نیز نامیده میشود و شامل کوالالامپور،مکان های دیگردرسرزمین اصلی وجزایراین منطقه می شود.

“مالزی شرقی” کشورهای ساراواکو صباح همراه باقلمرو  فدرالLabuanواقع درBorneo،سومین بزرگترین جزیره درجهان را شامل می شود. این بخش مالزی معمولا به عنوان “Borneoمالزی” نیزشناخته می شود.

رزرواسیون بلیط

به ما امتیاز دهید
[کل: 24 میانگین: 4.1]