تور مالزی

تور مالزی سفر به یک مقصد گردشگری و جهانگردی جذاب به قلب آسیای جنوب شرقی است که برای هر نوع سلیقه ای دیدنی ها و جاذبه های خود را دارد. مالزی با آمیختگی فرهنگ ملل مالایی، چینی، هندی و دیگر نژادها و فرهنگ های مختلفی که دارد، در واقع تجربه آسیای واقعی را در اختیارتان می گذارد.

چه به پایتخت این کشور یعنی کوالالامپور که از شهرهای پرجنب و جوش آسیاست، سفر کنید چه به سایر مقاصد مالزی از قبیل ملاکا، پنانگ، لنکاوی، کوپینگ و کوتا کینابالو هر کدام جذابیت های مخصوص به خود را دارند. تجربه ای اغواکننده از کشور عجایب، فستیوال رنگ ها، آسمان خراش های نفس گیر، ساختمان های قدیمی زیبا، تلفیقی از شگفتی های معماری تاریخی و مدرن،سواحل بکر و جزایر خیره کننده و جنگل های چندین میلیون ساله با گیاهان و حیات وحش بی نظیر، ملاقات با مردمی صمیمی و گرم و لذت بردن از امکانات در سطح بین المللی، مراکز خرید گیج کننده و شگفت انگیز و تحریک ذائقه شما و آب انداختن دهانتان با غذاهای خوشمزه اش شما را شگفت زده خواهد نمود.

مالزی یکی از بهترین مقصدهای جهان برای گذراندن تعطیلات به شمار می رود و مملو از طیف گسترده ای از جاذبه های منحصر به فرد است. گردشگرانی که از مالزی دیدن می کنند غالبا دیدن زیبایی های یک کشور پیشرفته که درعین حال فرهنگ غنی خود را حفظ نموده، را فراموش نخواهند کرد. مالزی شما را در موقعیتی قرار خواهد داد که می خواهید بیشتر بدانید و گردش کنید. پس بیایید در تور مالزی به کشف و شناخت لذت بخش سه تمدن از تمدن های دیرینه آسیا بپردازید.

به ما امتیاز دهید
[کل: 21 میانگین: 4]