تورهای طبیعت گردی

تورهای طبیعت گردی در قلب ایران


تورهای طبیعت گردی از بهترین تورهای داخلی محسوب می شوند که می توان اوقات فوق العاده مفرح و شگفت انگیزی را به وسیله ی آن ها سپری کرد. اگر می خواهید سفری کوتاه به یکی از نقاط دیدنی ایران زمین داشته باشید، تورهای طبیعت گردی ایران گزینه هایی عالی خواهند بود.

چند سالی ست که گردشگران ایرانی از زوم دائمی خود بر تورهای یک روزه شمال کشور دست برداشته و به تورهای کویر گردی روی آورده اند. با خرید تور کویر می توانید سفری یک تا دو روزه به قلب کویرهای ایران که گنجینه ای از شن های الماس نشان هستند، داشته باشید.

آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا به عنوان مجری تورهای یک روزه و دو روزه داخلی، تورهای کویرگردی زیر را پیشنهاد می کند:

تور کویر مرنجاب
تور کویر مرنجاب

تور کویر مرنجاب

این تور در یک روز برگزار می شود و حرکت آن هر پنج شنبه ساعت 24:00 می باشد. مسافران تور گردشگری کویر مرنجاب به چاه کنجه، خطب شکن، منطقه ارغوانی قلعه شاه عباسی، رمل های شنی و دریاچه نمک رفته و از سافاری لذت خواهند برد. همین طور بهترین چیزی که در این تور مشاهده می کنید، طلوع و غروب شگفت انگیز خورشید در کویر مرنجاب است.

توریست ها در این تور طبیعت گردی داخلی در استراحتگاه عباسی، اقامتی کوتاه داشته و گرد سفر از تن سبک می کنند.

لازم به ذکر است که تور گردشگری کویر مرنجاب شامل یک وعده ی غذایی نیز می شود.

برای آشنایی با کویر مرنجاب کلیک کنید هیجان در تور کویرگردی مرنجاب

تور کویر مصر
تور کویر مصر

تور کویر مصر

تور کویر مصر یک تور کویر گردی ست که در زمان دو روز و نیم برگزار می شود. طی این دو و نیم روز در هتل سه ستاره ی بیاضه اقامت خواهید داشت و لذت واقعی به سر بردن در قلب کویرهای ایران را احساس می کنید.

در تور کویر مصر ایران به روستای گرمه تالاب چشمه نیزار خواهید رفت و از آن جا روستای مصر را می بینید. سافاری و شتر سواری از تفریحات هیجان انگیزی هستند که در تور گردشگری کویر مصر انتظار شما را می کشند. همین طور به دریاچه ی نمک سر زده و از آن جا روستای بیاضه و ارگ باشکوه بیاضه را نیز خواهید گشت.

برای خرید تور کویر مصر می باید زمان خود را برای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه خالی کرده باشید، زیرا زمان حرکت این تور چهارشنبه ها ساعت 20:00 می باشد.

به علاوه با خرید تور کویر گردی که در بالا ذکر شد، 5 وعده غذایی برایتان سرو خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با کویر مصر کلیک کنید تور کویر مصر نگین درخشان قلب ایرن

تور کویر کاراکال
تور کویر کاراکال

تور کویر کاراکال

فروش تور کویرگردی بعدی، ما را به سمت تور کویر کاراکال هدایت می کند. در این تور گردشگری داخلی، دو روز و نیم به کاوش در طبیعت کویر بی انتهای ایران می پردازید و لذت تابش آفتاب بر شن های داغ و بازتاب آن بر پوست خود را بازخواهید شناخت.

تور کویر کاراکال با اقامت در هتل چهار ستاره ی نیکان همراه است و 5 وعده غذایی مسافران بر عهده ی برگزار کننده ی تور می باشد.

در این تور گردشگری کویرهای ایران به خانه ی وحشی بافقی شاعر پرآوازه ی ایرانی رفته و از باغ تیتو دیدن می کنید. میدان خانه مقصد بعدی شما را به خود اختصاص داده و حتما زمانی را برای رفتن به کمپ تپه های شنی می گذارید.

در این تور کویرگردی می توانید از سافاری و شترسواری لذت ببرید و در مراسم آتشونی و شب نشینی شرکت کنید.

برای آشنایی بیشتر با کویر کاراکال کلیک کنید تور کویر کاراکال زیستگاه گربه وحشی

اگر پیش از این به خرید تور طبیعت گردی داخلی فکر نکرده و تورهای یک روزه طبیعت گردی را تجربه نکرده اید، حتما این سلسله سفرهای  داخلی را با تورهای کویرگردی آغاز کنید. با خرید تورهای کویر گردی خود را در نگین گردشگری ایران خواهید یافت و برای دیدن دیگر نقاط مهجور مانده ی کشورمان که می تواند بارها جذاب تر از مقاصد گردشگری لوکس و گران قیمت خارجی باشد، مشتاق و حریص خواهید شد.