تور سوچی

تور سوچی سفر به شهری خوش آب و هوا در کشور سردسیر روسیه است. اکثر گردشگرانی که قصد سفر به شهری ساحلی را دارند اول از همه شهرهای ترکیه  مانند آنتالیا و کوش آداسی به ذهنشان آمده و این ها را به عنوان مقصد سفرشان انتخاب می کنند. اما شاید باورتان نشود که می توانید در روسیه  در کنار ساحل طلایی تابستان آفتاب بگیرید! سوچی بر کرانه دریای سیاه طولانی ترین ساحل را دارد که به چهار ناحیه خستا، سوچی مرکزی، آدلر و کراسنایاپولیانا تقسیم شده و بسیار تمیز است.

می توان گفت که سوچی یکی از بهترین و زیباترین شهرهای روسیه است که پس از برگزاری بازی های المپیک سال 2014 به زیبایی های آن افزوده شد و تبدیل به یکی از بهترین مکان های گردشگری روسیه گشت. یکی از 10 پیست برتر اسکی جهان در این شهر وجود دارد کافی است به ناحیه کراسناپولیانا و منطقه کوهستانی سوچی سفر کنید تا با جاذبه های تمام نشدنی این شهر آشنا شوید.

پل معلق پیاده در اسکای پارک سوچی و تفریحات پرهیجانش دل کندن از این شهر را برایتان سخت خواهد کرد. و جالب تر آنکه پروازی کوتاه و حدود 2 ساعته را برای رسیدن به این شهر اروپایی خواهید پیمود. با سفر به سوچی تجربه ای جدید از زیبایی های دریای سیاه را برای خود رقم بزنید چرا که بسیاری این شهر را بهشتی روی زمین می خوانند که حتما باید از نزدیک ببینید. مطمئن باشید به شهری سفر می کنید که تمام توقعات شما را از یک تعطیلات تمام عیار برآورده خواهد کرد.

به ما امتیاز دهید
[کل: 4 میانگین: 5]