تور سریلانکا

تور سریلانکا

آیا دوست دارید به یکی از کشورهای جزیره ای در قاره ی آسیا سفر کنید؟ پیشنهاد ما به شما خرید تور سریلانکا است. برای آنکه درباره این کشور اطلاع یابید، از شما دعوت می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

سریلانکا کجاست؟

این کشور جزیره ای، در اقیانوس هند و در جنوب کشور هند قرار گرفته است. آب و هوای آن گرم و استوایی است، به گونه ای که میانگین دما در این کشور چیزی میان 28 الی 31 درجه ی سانتی گراد می باشد. لازم به ذکر است که در سریلانکا جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد و سالانه بسیاری از مسافران ایرانی، با خرید تور سریلانکا به این کشور سفر می کنند.

بهترین زمان خرید 

از آن جایی که آب و هوای این کشور، گرم و استوایی است، بهتر است در ماه های خنک سال به سریلانکا سفر کنید. پس برای سفر به این کشور، می توانید در ماه های آذر یعنی اواخر پاییز، تا فروردین یا همان اوایل بهار، اقدام به خرید تور سریلانکا کنید.

با سریلانکا آشنا شوید

ترکیبی شاداب از میراث استعماری انگلیس، مناظر زیبا و مردم محلی بسیار جذاب، باعث می شود که سریلانکا به عنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم محسوب شود. اما جزایر گرمسیری در سال های اخیر، پس از پایان جنگ داخلی 26 ساله کشور در سال 2009، اکنون به یکی از بهترین مناطق دیدنی این کشور تبدیل شده است.

چند نکته در خرید 

خود را برای حمل و نقل های آهسته آماده کنید

درست است که زیرساخت های حمل و نقل در سریلانکا در حال پیشرفت است، اما برای گشت و گذار در این کشور، می بایست خود را برای وسایل حمل و نقل عمومی بسیار آهسته و عجیبی آماده کنید.

اینجا آرامش خواهید یافت

خارج از کلمبو، در اقامتگاه ها و هاستل ها، تخت هایی نازک را خواهید دید که برای ریلکس شدن مسافران پهن شده اند. اینجا اماکن ها و اقامتگاه های خانوادگی بسیاری وجود دارد و به همین دلیل می توان محلی های بسیاری را دید، به همین دلیل کسانی که به تنهایی سفر می کنند امید به پیدا کردن دوست در این منطقه را خواهند داشت.

همچنین لازم به ذکر است که سریلانکا به عنوان مقصدی برای گذراندن ماه عسل در حال ظهور برای بسیاری از مسافران جذاب می باشد.

جایی برای پذیرایی کردن از خود

اگر به سریلانکا بروید، می توانید با پرداخت های بیشتر، در هتل های بسیار لوکسی اقامت کنید که از شما به بهترین شکل ممکن پذیرایی می کنند.

برای دور شدن از جمعیت به شمال سریلانکا بروید . با رفتن به شمال سریلانکا، می توانید نواحی جزیره مانند، هتل های مختلف و استراحتگاه های فوق العاده ای را بیابید که کمتر مسافری در آن دیده می شود. سواحل طلایی، معابد و شهرهای بندری را در این منطقه خواهید یافت.

روی غذا تمرکز کنید

با خرید تور سریلانکا که به این کشور سفر کنید، می توانید در رستوران های آن، غذاهای بسیار خوشمزه ای را میل کنید. لازم به ذکر است که غذاهای سریلانکا خوشمزه و فوق العاده اند. شما می توانید شکلات های فوق العاده، برنج و کاری، kottu rotty را در این کشور میل کنید.

برخی از این غذاها را می توانید در رستوران ها و برخی دیگر را در دکه های خیابانی بیابید.

کلمبو را از یاد نبرید

کلمبو بزرگ ترین شهر این کشور است که در آن می توانید حسابی گردش کنید. کلوب های جاز، بار و کافه های روی پشت بام، بوتیک های فوق العاده، رستوران هایی با غذاهای بسیار خوشمزه همگی در کلمبو دیده می شوند.

بنتوتا یکی از مقاصد خوب 

اگر دوست دارید از یکی از زیباترین مناطق سریلانکا دیدن کنید، می بایست به بنتوتا بروید. این شهر در 62 کیلومتری از شهر کلمبو قرار گرفته است و در آن می توانید درختان نخل فوق العاده و ساحل رودخانه ای زیبایی را ببینید.

موارد فوق، تنها بخش کوچکی از جذابیت های سریلانکا می باشند. کافیست تور سریلانکا را خریداری کرده و به این کشور سفر کنید تا غرق در دیدنی های آن شوید و یک سفر لذت بخش را تجربه کنید.

رزرواسیون بلیط چارتر