تور تایلند

تور تایلند

تور تایلند

سفر به کشور پادشاهی شگفت انگیزی است با معابد بودا، گونه های گیاهی و جانوری جالب توجه و جزایر چشم نواز. تایلند کشوری برای دوست داشتن است. بهشتی زیبا در قلب منطقه حاره ای جنوب شرقی آسیاست. جایی که احساس می کنید به رنگ نیلوفر درآمده اید.

در این میان، درختان نخل، مناطق جنگلی و کوهستانی با رطوبت کم، تمدن باشکوه از تاریخ باستان، فرهنگ بی نظیر، خوراک های مثال زدنی خوش طعم و مردم مهمان نوازش تایلند را به سرزمین لبخند به جهانیان شناسانده است. سواحل با شن های نقره فام این کشور همچون ماری خوش خط و خال در خلیج تایلند به سمت شرق و از دریای آندمان به سمت غرب یکی از زیباترین و ایده آل ترین سواحل جهان را پیش رو گذاشته است

اگر مشتاق گذراندن تعطیلات خود در کنار سواحل زیبا همراه با ورزش های آبی هیجان انگیز هستید، مهم نیست به کجای این سرزمین سفر می کنید، در هر کجای تایلند باشید تفریگاهی برایتان مهیاست. پارک سیام یکی از این مکان هاست.

پایتخت شگفت آور تایلند یعنی بانکوک که تلفیقی از سنت و نوگرایی را باحضور معتبرترین برندهای جهانی عرضه می کند به شهر فرشته ها شهرت یافته استآب های کریستالی و صخره های برآمده از درون آب، در خلیج فانگ نا و کرابی زمان را از یادتان خواهد برد. جزایر سیمیلین و سورین که سکنه ای ندارند در زمره بهترین مکان های غواصی دنیاست. در منطقه حاره ای جنوب، در جزیره پوکت که به درستی به مروارید دریای آندمان معروف است همراه با ساموئی و کوچانگ با خانواده خود سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کرد.در خانه وحشت پوکت نیز مو بر تن تان سیخ می شود و یا در پوکت فانتزیا یکی از شاهکارهای بی نظیر نمایش های سنتی و کلاسیک از اسطوره های این سرزمین را خواهید دید

در مزرعه کروکدیل معروف به “پراکان” نمایش هیجان انگیز فرو بردن سر در میان آرواره های کروکدیل گردشگران را غرق در حیرت می کند و درسری راچابزرگترین ببرهای بنگالی همچنین فیل هایی جنگجو را خواهید یافت و در پاتایا می توانید با دلفین ها شنا کنید. همچنین دیدار از بازارهای شناور که فروشندگان روستایی به خرید و فروش سبزی و میوه های تازه سرگرمند، خالی از لطف نیست. بازارهای شبانه چیانگ مای نیز بهترین گزینه برای خرید هنرهای دستی مردمان شمال تایلند است.یادتان باشد که شما به معتبرترین مرکز درمان سنتی جهان سفر می کنید پس از از یک ماساژ سلطنتی تایلندی غافل نشوید. بدون شک تور تایلند سفری فراموش نشدنی برایتان خواهد بود.

به ما امتیاز دهید
[کل: 34 میانگین: 4.1]