تور اولیانوفسک

تور اولیانوفسک سفر به شهری ساحلی در روسیه است که مانند سنت پترزبورگ، مسکو و… چندان بر سر زبان­ ها نیست اما شهری تاریخی است که به خاطر مشاهیر و مفاخر تاریخی سیاسی که در خود پرورانده می­ تواند مقصد سفرتان در روسیه باشد. شهری که زادگاه ولادیمر لنین بوده و به افتخار وی نامگذاری شده است.

هنگامی که در خیابان های این شهر قدم بزنید می توانید تمام فراز و نشیب هایی که روسیه در زمان جنگ جهانی به خود دیده را مشاهده کنید.

با وجود اینکه پس از حکومت شوروی اغلب جاذبه ­های گردشگری اولیانوفسک تحت تخریب قرار گرفته ­اند، اما هنوز تعداد محدودی از جاذبه­ ها در این شهر باقی مانده اند. علاقمندان به گردش در شهر اولیانوفسک می ­توانند در طول سفرشان از خانه لنین بازدید کنند، سری به موزه تاریخچه هوانوردی روسیه بزنند. در پارک آبی اولت به تفریحات آبی بپردازند. همچنین می­ توانید در امتداد رودخانه ولگا قدم بزنید و در بندرگاه این شهر به تماشای رفت ­وآمد کشتی­ ها و ماهیگیری مشغول شوند.

می توانید چندین غذای متنوع روسی را برای اولین بار در این شهر بچشید و امتحان کنید و در هتل های خوش منظره این شهر که در نزدیکی رودخانه ولگا قرار گرفته اند، اقامت کرده و خلاصه یک سفر آرام و بی دغدغه با خاطراتی از تاریخ روسیه و سوغاتی های رنگارنگ به یادگار ببرید. اگر قصد دارید با شهرهای دیگر روسیه هم آشنا شوید پس تور اولیانوفسک را برای سفر انتخاب کنید.

 

به ما امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]