تور روسیه

تور روسیه

روسیه یکی از کشورهای پیشرو در صنعت گردشگری می باشد و با خرید تور روسیه و سفر به شهرهای زیبایی چون مسکو و سن پترزبورگ این واقعیت را از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

میراث فرهنگی غنی و تنوع طبیعی روسیه را در جایگاهی برجسته در جهان و در بین کشورهای دارای پتانسیل گردشگری قرار داده است. بیش از دوازده سایت میراث جهانی یونسکو در این کشور وجود دارد.

مسیرهای اصلی گردشگری در روسیه شامل بازدید از مسکو و سن پطرزبورگ و نیز شهر سوچی است. در مناطق کراسنودار و استاوپروپول، همین طور در کالینینگراد به دیدن مناطق فوق العاده زیبایی خواهید رفت. به علاوه شب های سفید سن پطرزبورگ را به هیچ وجه از دست ندهید.

سفر در امتداد ولگا، و پارک ملی قطب شمال روسیه، دریاچه ی بایکال و کوه های آلتای و نیز آتشفشان های Kamchatka فوق العاده به نظر می رسند.

خرید تور روسیه یک فرصت منحصر به فرد برای آشنا شدن با تاریخ و فرهنگ این کشور پهناور ایجاد می کند. روسیه دارای یازده منطقه ی زمانی و گسترده در دو قاره می باشد.

این یک کشور بزرگ با مجموعه ای از رودخانه ها، جنگل ها و کوه های مرتفع است. از پایتخت باشکوه آن، مسکو گرفته تا دیگر شهرهای دیدنی اش، روسیه جایی ست که دنیای جدیدی در انتظار شماست تا کشف شود.

جاذبه های گردشگری روسیه

در شهر مسکو، پایتخت روسیه به دیدن میدان سرخ یا Red Square می روید. در این میدان به دیدن کلیسای جامع سنت باسیل رفته و آرامگاه لنین را خواهید دید. موزه ی کرملین و گالری ترتیاکوف دیگر مراکز دیدنی در شهر مسکو هستند که حتما باید آن ها را در برنامه ی گردشگری خود جای دهید.

اگر می خواهید به دیدن جذاب ترین خیابان در شهر مسکو رفته و در آن قدم بزنید، خیابان آربات را به شما پیشنهاد می کنیم.

در شهر مسکو یکی از بهترین وسایل حمل و نقل عمومی مترو می باشد. اما تصور نکنید که متروی مسکو فقط یک متروی معمولی ست. متروی مسکو خود یک مجموعه ی دیدنی انباشته از نقاشی های دیواری و سقفی حیرت انگیز است. بنابراین حتی اگر برای رفت و آمد در شهر مسکو نیازی به استفاده از مترو ندارید، حتما به دلیل جذابیت های آن، زمانی را به بازدید متروی مسکو اختصاص دهید.

به شهر سن پطرزبورگ می رویم. در این شهر کلیسای جامع اسمولنی و برج 63 متری اش خودنمایی می کند.

مشهورترین خیابان شهر سن پطرزبورگ، خیابان نوسکی ست که به خصوص برای شب زنده داری فوق العاده به چشم می آید. در این خیابان انواع مغازه ها از برندهای مختلف، کافه ها و رستوران های مشهور روسی را خواهید یافت.

موزه ی آرمیتاژ نیز در شهر سن پطرزبورگ قرار دارد و مسافران تور روسیه می توانند در این موزه چیزی نزدیک به 3 میلیون شاهکار هنری را ببینند. برای دیدن این موزه باید به کاخ زمستانی رفته و به جز موزه می توانید از آمفی تئاتر آرمیتاژ نیز دیدن نمایید.

کاخ کاترین با سبک معماری باروک در این شهر قرار دارد و همین طور قلعه ی پیتر و پل در نوا دلتا به عنوان یکی از نمادهای سن پطرزبورگ شناخته می شود.

اگر به بازدید از کلیساهای تاریخی علاقه مند هستید، دو کلیسای سنت اسحاق و کلیسای نجات دهنده ی غرق در خون در این شهر زیبای روسیه، برای بازدید فوق العاده عالی خواهند بود.

اما با خرید تور روسیه به شهر سوچی نیز می توانید سفر کرده و در این شهر زیبا با شرایط توریستی ارزان تری روبرو خواهید شد. در سوچی از کوه باشکوه آخون دیدن کرده و به سالن نمایش ماندارین می روید.

پارک ملی سوچی، چشمه ی آب معدنی ماتسستا، تئاتر زمستانه، دریای سیاه، پارک ریویرا و … از دیگر جاذبه های گردشگری شهر سوچی محسوب می شوند.

اگر می خواهید سفری کاملا متفاوت به سرزمین سردسیر روسیه داشته باشید، توصیه می کنیم با خرید تور لوکس روسیه خود را به جاذبه های تاریخی و مراکز دیدنی بی نظیر میهمان کنید.