بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا با مسیرهای دسترسی به وسیله قایق، مغازه ها و غرفه های شناور روی آب و دست فروش ها و فروشندگان متعدد، گزینه ای جذاب و دیدنی برای تماشا محسوب می شود. این بازار برخلاف بازار شناور بانکوک، با عنوان بازار شناور چهار بخش مجزای تایلند یا  (Four Regions Floating Market) مشهور و شناخته شده است، یک نمایش زنده برای شناختن فرهنگ و هنر تایلند است.

در این بازار تنوع زیادی از محصولات ارائه شده وجود داشته و انواع آثار هنری، صنایع دستی، لباس و پوشاک در کنار تعداد زیادی رستوران و میوه فروشی قرار دارد. این بازار یکی از بهترین جاهایی است که می توانید در پاتایا پیدا کرده و بازدید کنید. این بازار با دارا بودن ۱۱۴ غرفه، مساحتی بالغ بر ۱۰۰ هزار متر مربع را پوشش داده و در آن فرهنگ و هنر بخش های مختلف این کشور نمایش داده می شود. این بازار همواره با استقبال بازدیدکنندگان روبرو بوده و شلوغ است.

برای رسیدن به این بازار از طریق بزرگراه « Sukhumvit » به سمت جنوب بروید. این بازار در فاصله ۵٫۳ کیلومتری جاده جنوبی پاتایا و تقاطع « Pattaya Tai» قرار داشته و پس از رسیدن به این محل، بازار شناور در سمت راست شما قرار دارد. راه دیگر دسترسی به این بازار استفاده از خدمات سرویس شهری همگانی از قبیل اتوبوس های «Baht Bus» یا تاکسی است.

اگر شما با استفاده از موتور سیکلت – تاکسی های آبی رنگ یا سرویس های اتوبوس رانی جاده «Sukhumvit» به این بازار بروید، هزینه رفت و برگشت شما بسیار کم شده و حدود ۲۰۰ بات خواهد بود. برای اینکارشما باید  در جاده  «Sukhumvit» سوار اتوبوس های سفید رنگ موسوم به «white baht bus »  شده و در ایستگاه نهایی که بازار شناور است، پیاده شوید.

تور پاتایا

هتل های پاتایا

دیدنی های مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *