محراب حقیقت

یکی از جاذبه های گردشگری تایلند که برای اهالی این کشور و البته برای بسیاری از توریست ها شناخته شده و مقدس است، جاذبه ای به نام خانه مقدس حقیقت است. این بنا در واقع یک بنای چوبی بزرگ است که ابهت زیادی دارد و گاهی از آن به عنوان معبد یاد می کنند. محل قرار گیری این بنا در شمال پاتایا در تایلند و در کنار دریا می باشد.

 ارتفاع این برج بزرگ ۱۰۵ متر در بالاترین نقطه ی آن است. اجزای بکار رفته در این بنا و البته، معماری استفاده شده در ساخت به گونه ای است که تغییرات آب و هوایی کنار دریا، نور مسقیم و رطوبت هرگز آن را تخریب نمی کند. ایده ی طراحی اصلی آن بر اساس افکار تایلندی های قدیم صورت گرفته است. مجسمه های زیبایی روی این بنا ساخته شده است و با حکاکی شکل پیدا کرده است که این خود به زیبایی بنا کمک کرده است.

 این مجمسه ها بیان گر هنر و فرهنگ تایلند کهن می باشد. از طرفی این مجسمه ها بیانگر دانش کهن، حکمت و فلسفه شرقی نیز می باشد. این بنا موجب می شود که بازدید کنندگان با بسیاری از چیزها مرتبط با تایلند آشنا شوند. به عنوان مثال مسئولیت های یک تایلندی در اعصار کهن، دانش و حکمت ها و فلسفه های شرقی را می آموزد. علاوه بر این آموزه های تاریخی و فرهنگی می توانید در این محل شوی دلفین ها را هم هر روز مشاهده کنید.

تور پاتایا

هتل های پاتایا

دیدنی های مرتبط

به ما امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *